דור לדור עפולה
דור לדור עפולה
חסר רכיב

חדש בעפולה והסביבה - למי שמעוניין להישאר במעגל העבודה אחרי גיל 60

20/08/2017
כפי שהבטחנו אנו ממשיכים להרחיב את השירותים לבני ה60+ המבקשים עדיין להישאר בעולם התעסוקה.
עיריית עפולה ועמותת דור לדור חברו יחדיו , לעמותת והדרת והמשרד לשוויון חברתי.

על מנת לסייע בהעלאת המודעות וזיהוי הצרכים - מצורך קישור לסקר המיועד למבקשי העבודה.


אנא מלאו את הסקר
תוכלו להעביר הלאה לחברים / מכרים

יחד נפעל לקידום התחום בעפולה!


פרויקט "דרוש ניסיון" נועד לקדם את תעסוקת ציבור האזרחים הוותיקים ולהוות פלטפורמה מעצימה לאזרחים וותיקים שרואים עצמם כחלק חיוני ובלתי נפרד מהחברה ומעוניינים להמשיך ולהוות גורם משמעותי בצמיחתה של הכלכלה הישראלית. 
בבסיס חזון הפרוייקט עומדת אמונה עזה כי לכל אחד מאיתנו מגיעה הזכות להגשמה עצמית והתפתחות אישית עד יומו האחרון, התקווה והמבט אל העתיד היא מנת חלקם של כולנו ועל כן הזדמנויות ואתגרים הן זכויות בסיסיות עבורנו.

בעידן של תוחלת חיים מתארכת ומחייה מתייקרת, חוסר ביטחון כלכלי הינה בעיה המהווה אתגר כלל עולמי בישראל קיימת קבוצה גדולה של אזרחים וותיקים, בעלי מסוגלות פיזית ונפשית, שצריכים ורוצים לעבוד על מנת לשמר את עצמאותם הכלכלית ולקיים רמת חיים מכבדת. 

פרישה לגמלאות עלולה להאיץ את תהליך ההזדקנות ולפגוע באיכות החיים. 
מחפשי עבודה מתמודדים לעיתים קרובות עם תופעת הגילנות -וקשיים בתחום התעסוקה הנובעים מדעות קדומות שמקשות עליהם להשתלב במקומות עבודה.

פרויקט "דרוש ניסיון" הוא תכנית הדגל בישראל לתעסוקת אזרחים ותיקים ונוצר כמיזם משותף של המשרד לשיוויון חברתי, עמותת "והדרת" ועמותת מטב ; הפרויקט הוא פורטל התעסוקה היחיד מסוגו בארץ המתמקד במחפשי עבודה וותיקים ובמקביל פועל מול מעסיקים על מנת ליצור שינוי משמעותי בתרבות התעסוקה הישראלית ולעקור את תופעת הגילנות מהשורש.


לפרטים וכניסה לאתר "דרוש ניסיון" לחצו כאןImage result for ‫דרוש ניסיון עמותת והדרת‬‎

חסר רכיב